1272419
Nils-Gustav Nygård
(Finland, Född 1929)
Nils-gustav nygård, olja på duk, signerad och daterad -91.

Nils-Gustav Nygård, olja på duk, signerad och daterad -91.

Träd, 40 x 49 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T4

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

5 dagar 1 timme
150
1 524
179
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 160 EUR. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
27 nov 11:11
150 EUR
26 nov 13:52
100 EUR