Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Konst Contemporary
1272517
ANDREAS POPPELIER, olja på pannå signerad och daterad a tergo 2009.
Andreas poppelier, olja på pannå signerad och daterad a tergo 2009.

"De små hundarnas land", 38 x 41 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
2 800
274
325
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
13 nov 19:50
2 800 SEK
12 nov 17:39
2 600 SEK
12 nov 17:39
2 500 SEK
11 nov 14:23
2 400 SEK
7 nov 10:14
2 200 SEK