Glasservis, 31 delar, bland annat Karlberg, 1900-talets andra hälft.

Bestående av:
2 ölglas, höjd 17 cm.
6 champagnestrutor/glas, 18 cm.
5 glas/strutar, 16 cm.
4 glas, 13-14 cm.
2 strutar, 16,5 cm.
4 glas, 11-17 cm.
8 glas, 6,5-7 cm.

Slitage. Nagg.

Utropspris
2 500 SEK