Delvis blånerad stukatklinga med förgylld och graverad dekor. Märkt I.C.B. Förgyllt mässingsfäste med oval parerplåt. Vit balja av läder med två mässingsbeslag. Längd 94 cm.
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.