Betsat. Två glasade dörrar med bakomliggande hyllplan. Beslag av mässing. Bredd 82 cm, djup 32 cm, höjd 168 cm. Nyckel finns.
Senare betsning. Smärre slitage. Senare beslag.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10