Stomme av metall klädd med vinrött skinn, sitthöjd ca 40, längd 92, bredd 70, höjd 80 cm
Bruksslitage. Repor. Sittkudde med slitage
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10