Design Konstglas
1273006
Lena Bergström
(Sverige, Född 1961)
Lena bergström, vaser 2 st signerade och numrerade.

Lena Bergström, vaser 2 st signerade och numrerade

Signerade Orrefors Expo 4911-22 200 Lena Bergström 1996 samt Orrefors Expo 4808-22 100 Lena Bergström 1996, höjd 30 cm, ett intyg medföljer

Obetydligt ytslitage. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK