1273018
Erik Granfelt
(Finland, 1919-1990)
Erik granfelt, olja på skiva, signerad och daterad -67.

Erik Granfelt, olja på skiva, signerad och daterad -67.

Kvinnoporträtt. 44 x 35 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
250 EUR