1273033
Medaljer, 14 st, brons och silver, Finland 1900-talets senare hälft.
Medaljer, 14 st, brons och silver, finland 1900-talets senare hälft.

.

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
300 EUR