1273040
Louis Auguste Aumont
(Danmark, 1805-1879)
Louis auguste aumont, tillskriven olja på duk.

Louis Auguste Aumont, tillskriven olja på duk

Porträtt föreställande Kristina Boldt - midjebild, 20 x 17 cm

Färgbortfall. Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK