Konst Övrigt
1273111
MARTIN KUORAK kåsa signerad och daterad 05 samt två osignerade kåsor
Martin kuorak kåsa signerad och daterad 05 samt två osignerade kåsor.

Trä och ben, längd ca 14-16 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK