Konst Contemporary
1273221
Daniel Lergon
(Tyskland, Född 1978)
Daniel lergon, lack/blandteknik på duk, signerad och daterad 2006 a tergo.

Daniel Lergon, lack/blandteknik på duk, signerad och daterad 2006 a tergo.

Black snail. 120 x 100 cm.

Svaga märken efter spännramen.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T41
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
15 000 SEK