1273231
KANDELABRAR ett par omkring 1900
Kandelabrar ett par omkring 1900.

För sju ljus vardera, brons, höjd 53 cm

Bruksslitage. Repor. Ljusarmars fäste något lösa.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
5 000 SEK