George Gray

(Storbritannien, 1866-1910)
George Gray
(Storbritannien, 1866-1910)

George Gray, olja på duk, signerad.

Kustlandskap med gäss. 34 x 52 cm.

Duklagning

Utropspris
5 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13