1273414
Eva Cederström
(Finland, 1909-1995)
Eva cederström, olja på pannå, signerad och daterad 1948.

Eva Cederström, olja på pannå, signerad och daterad 1948

Fjordlandskap. 22,5x34,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
3 000 SEK