Design Konstglas
1273501
Alvar Aalto
(Finland, 1898-1976)
Alvar aalto, vas, 3031, glas, signerad alvar aalto, 2000-tal.

Alvar Aalto, vas, 3031, glas, signerad Alvar Aalto, 2000-tal.

Höjd 20 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
250 EUR