Belysning Ljuskronor
1273512
LJUSKRONA Maria Theresia-typ 1900-talets mitt/andra hälft
Ljuskrona maria theresia-typ 1900-talets mitt/andra hälft.

För fem ljuspunkter, stomme av metall klädd med glas, diameter 65, höjd 45 exkl kedja

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Nagg.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
2 000
197
235
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
16 nov 21:05
2 000 SEK
16 nov 21:05
1 500 SEK
16 nov 21:04
1 000 SEK
13 nov 22:07
300 SEK