Teak, front med två skjutdörrar samt fyra lådor, stämpelmärkt, längd 190, bredd 43, höjd 78 cm
Obetydligt ytslitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10