Silver Bägare & Skålar
1273589
Alexander Palmen, Sockerskål, silver, Ekenäs 1852.
Alexander palmen, sockerskål, silver, ekenäs 1852.

Förgylld invändigt. Höjd 9 cm, diameter 12 cm. Vikt 126 g.

Smärre bucklor i fotringen.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Utropspris
250 EUR