Silver Bägare & Skålar
1273589
Alexander Palmen, Sockerskål, silver, Ekenäs 1852.
Alexander palmen, sockerskål, silver, ekenäs 1852.

Förgylld invändigt. Höjd 9 cm, diameter 12 cm. Vikt 126 g.

Smärre bucklor i fotringen.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Slutpris
260
2 641
310
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (4 bud)
20 nov 20:46
260 EUR
20 nov 10:34
240 EUR
12 nov 14:52
220 EUR
12 nov 10:34
200 EUR