Möbler Övrigt
1273762
HERRBETJÄNT, 1900-talets mitt,
HerrbetjÄnt, 1900-talets mitt,

Stomme i trä, bemålad. Höjd 112 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

1 300
128
153
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
24 nov 12:56
1 300 SEK
22 nov 22:49
1 200 SEK
19 nov 14:21
1 000 SEK