Fanerat med mahogny. Glas på sidor och dörr. Mässingsskodda ben. Längd 106 cm. Bredd 46,5 cm. Höjd 119 cm. Nyckel finns.
Bruksslitage. Fläckar. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10