Design Möbler
1273811
Barstolar, 3 st, Johansson Design, 1900-talets andra hälft.
Barstolar, 3 st, johansson design, 1900-talets andra hälft.

Stomme av gulmetall. Klädd sits samt rygg. Sitthöjd ca. 81, höjd 105 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Anlupen.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
4 000 SEK