Konst Modern svensk konst
1273848
Göran Brunius
(Sverige, 1911-2005)
Göran brunius, olja på duk, signerad.

Göran Brunius, olja på duk, signerad.

"Tallen, juli". 93 x 65 cm.

Alfa-Lavals Konstförening 10-21 februari 1975.
Nr. 19. Tallen i skogen.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK