Bestående av; 10 koppar med 11 fat, 12 assietter, 1 tekanna, 1 varmvattenkanna, 1 mjölkkanna, 1 sockerskål.
Bruksslitage. Repor. Nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10