sk, Haupt-kopia. Så kallad Haupt-kopia. Intariadekor av musicerande putto och festoner. Fanerad med olika träslag, bland annat palisander. Tre lådor. Skiva av marmor. Bredd 95, djup 50, höjd 80 cm. Nyckel finns.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.