Silver Bägare & Skålar
1274218
Skål, silver, Spanien ca 1900-talets mitt.
Skål, silver, spanien ca 1900-talets mitt.

Skål i silver (915/1000) med konturerad och profilerad kant, på tre kulfötter. Diameter 22,5 cm, höjd 4 cm. Vikt 225 g.

Obetydligt ytslitage.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Utropspris
250 EUR