Design Konstglas
1274311
Vicke Lindstrand
(Sverige, 1904-1983)
Vicke lindstrand, vaser 2 st signerade kosta.

Vicke Lindstrand, vaser 2 st signerade Kosta

Signerade Kosta LH 1303 sam Kosta Lv 2648, höjd 23-27,5 cm

Obetydligt ytslitage. Repor.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V16
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

5 dagar 20 timmar
600
59
70
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 650 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
30 nov 18:52
600 SEK
30 nov 18:01
450 SEK
28 nov 23:09
300 SEK