1274333

Kandelabrar, ett par, silver, rokokostil, 1900-tal. Svensk importstämpel.

Kandelabrar, ett par, silver, rokokostil, 1900-tal. svensk importstämpel.

För tre ljus vardera. Vriden dekor, svängda ljusarmar. Fylld fot. Höjd 26,6 cm.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
4 000 SEK