Serveringsfat, 1+2 st, silver, importstamplade, 1900-tal.

Konturerad kant med dekor av "knutar". Diameter 30 cm, respektive 35 cm. Vikt 2485 g.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
4 500 SEK
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassisk konst
+46 (0)721 428 962

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13