1274349

Kopp med fat, porslin, "Sevres", Frankrike, 1800-tal.

Kopp med fat, porslin, "sevres", frankrike, 1800-tal.

Med porträtt av Loius XVI, Marie Antoinette och Mme Royale. Koppens höjd 7 cm.

Obetydligt ytslitage.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Utropspris
2 500 SEK