1274501
Bärnsten i silver, ring, hänge och örhängen
Bärnsten i silver, ring, hänge och örhängen.

Ring storlek ca 18,5/58. ca 4 x 3 cm. Hänge ca 7 x 4 cm. Örhängen ca 12 mm, saknar snurrebussar.

Slitage. Repor. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
2 500 SEK