Silver Bägare & Skålar
1274606
Kanna, gräddkanna samt sockerskål, silver. Bl a Stiltenn Sven Carlsson, Stockholm 1960.
Kanna, gräddkanna samt sockerskål, silver. bl a stiltenn sven carlsson, stockholm 1960.

Olika tillverkare, Stiltenn resp svenska importstämplar. Rokokostil. Höjd 9-18,5 cm. Vikt totalt 665 gram.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
3 000 SEK