127485

PARTI ALLMOGETEXTILIER, 3 st. Bla 1800-tal.

Delvis sammansydda våder, en märkt VAD 1816. 200 x 100 resp 330 x 55. Kuddvar med lejon 48 x 50.

Mycket hårt slitage, hål och skador.

Utropspris
1 000 SEK