Allmoge
1274923

Hängskåp, 17 / 1800-tal.

Hängskåp, 17 / 1800-tal.

Hängskåp av furu med en dörr och bakomliggande hylla. Bredd 59, djup 39, höjd 68 cm. Nyckel finns.

Renoverat, kompletterat, smärre skador, dörren något slagen, går ej att låsa.

Utropspris
2 500 SEK