1275168
Christer Strömholm
(Sverige, 1918-2002)
Bok, "poste restante", christer strömholm, pa norstedt & söners förlag stockholm 1967, signerad christer strömholm.

Bok, "Poste Restante", Christer Strömholm, PA Norstedt & Söners Förlag Stockholm 1967, signerad Christer Strömholm.

Svartband. Signerad och dateterad Christer 25-26 maj 1968. 24,5 x 21 cm.

Obetydligt slitage. Omslag saknas.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK