Konst Klassisk konst
1275170
Viggo Pedersen
(Danmark, 1854-1926)
Viggo pedersen, olja på pannå, signerad och daterad 1911.

Viggo Pedersen, olja på pannå, signerad och daterad 1911.

Kustlandskap. 35 x 53 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
4 000 SEK