Lars Olof Loeld, blandteknik, 2 st, signerade LOE och daterade 4.8.1981 och 3.7.1983.
Komposition i svart och blått. 10 x 8 cm.
"Sundre" 22 x 10.
Ej examinerade ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK