1275251
Tellervo Töyry
(Finland, 1902-1989)
Tellervo töyry, olja på duk, signerad och daterad -61.

Tellervo Töyry, olja på duk, signerad och daterad -61.

Tranor. 65 x 81 cm.

Färgbortfall. Skador.

Utropspris
250 EUR