Samlarföremål Leksaker
1275266
Julpynt, 1900-talets mitt.
Julpynt, 1900-talets mitt.
Julpynt, 1900-talets mitt.
Julpynt, 1900-talets mitt.
Julpynt, 1900-talets mitt.
Julpynt, 1900-talets mitt.

Elektrifierad. Total höjd 44 cm. Bredd 30 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Elektrifieringen garanteras inte av Bukowskis.

Utropspris
250 EUR