BOKHYLLA, Hugo Troeds, Bjärnum, 1900-talets andra hälft
Fanerad med mahogny. Överdel med hyllplan, lådor och fack. Utdragbar skrivskiva. Nedtill med dörrpar och bakomliggande hyllplan. Märkt med plakett. Bredd 95. Djup 36. Höjd 165 cm.
Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.