Möbler Skåp & Byråar
1275396
SÄNGBORD, ett par, 1900-talets mitt.
SÄngbord, ett par, 1900-talets mitt.

Fanerad. Front med låda samt pardörr, bredd 58 cm. Djup 40 cm. Höjd 51 cm.

Märken. Repor. Smärre Fanerskador.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G5
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 800
177
211
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
24 nov 21:04
1 800 SEK
24 nov 21:04
1 200 SEK
23 nov 22:26
300 SEK