Silver Bestick
1275468

Soppslevar 2 st & Bålslev, träskaft, Sverige 1800-tal.

Soppslevar 2 st & bålslev, träskaft, sverige 1800-tal.

Med träskaft. Längd 38-45 cm.

Slitage, skaften med skador.

Klubbat pris
1 800
177
214
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
28 apr 18:28
1 800 SEK
28 apr 18:28
1 700 SEK
28 apr 18:27
1 600 SEK
28 apr 18:27
1 500 SEK
28 apr 17:54
1 400 SEK