Glas Servisglas
1275557
Vinglas, 20 stycken, 1800/1900-tal.

Olika. Slipad, etsad och graverad dekor. Höjd 9-12 cm.

Slitage. Två med mynningsnagg, 14 med fotnagg.

Utropspris
2 500 SEK