Glas Servisglas
1275559
Flaska, grönt glas, 1800-tal.
Flaska, grönt glas, 1800-tal.
Flaska, grönt glas, 1800-tal.
Flaska, grönt glas, 1800-tal.
Flaska, grönt glas, 1800-tal.

Rund med hög uppdragen hals. Höjd 26,5 cm.

Slitage, mistor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L12

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 200
119
144
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
8 jan 20:53
1 200 SEK
3 jan 16:46
1 000 SEK
31 dec 2020 1:02
300 SEK