Konst Modern svensk konst
1275978
John Jon-And
(Sverige, 1889-1941)
John jon-and, akvarell. signerad. utförd 1921 enligt uppgift.

John Jon-And, akvarell. Signerad. Utförd 1921 enligt uppgift.

Caféintriör. 33 x 25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L111
Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist Grafik
+46 (0)739 40 08 27

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
10 000 SEK