1276033
Matti Alapoti
(Finland, Född 1934)
Matti alapoti, olja på skiva, signerad.

Matti Alapoti, olja på skiva, signerad.

Stilleben. 44 x 34 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T63

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
250 EUR