Plånbok i Damier Ebene canvas med detaljer i läder samt guldfärgad metall. Insidan med 16 st. kortfack samt fem större fack vara ett med dragkedja. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". ask.
Ca 20,5 cm x 10,5 cm x 2 cm
Insidan av locket med personligt monogram AS. Smärre slitage och repor.