Louis Vuitton, sneakers, storlek 36
Sneakers i svart skinn med präglad monogramdekor. Detaljer i mocka. Sula av gummi. Märkta "LOUIS VUITTON PARIS", "Made in Italy". Dustbag medföljer.
Smärre slitage och repor