Ljusstakar, ett par, empire, 1800-talets första hälft.

Ljusstakar av mässing med lösa manschetter. Höjd ca 27,5-28 cm.

Renoverade med lagningar. En ljusstake med smärre bristningar / hål på foten. Något olika höjd.

Utropspris
6 000 SEK